Rubriky
Proběhlé akce

PechaKucha Night vol. 1

První PechaKucha Night v Sokolově je za námi! Děkujeme PechaKucha Night Plzeň, díky nimž jsme mohli tuto báječnou akci uskutečnit a konkrétně jejím zástupcům Kuba Mareš, Kristyna Benetka a Kateřina Minářová za perfektní prezentaci. Dalším mluvčím a zároveň spoluorganizátorem a bezkonkurenčním moderátorem byl všem známý Filip Koryta aka Dr. Filipitch. Za inspiraci a pobavení děkujeme rovněž Jiřímu Zikmundovi ze Zdravé tričko, Petr Vujtech, Denisa Dědičová, Kremace zvířat Vitem, Petra Jirglova, Kancelář architektury města Karlovy Vary a Janě Jechové z Neobal – Bezobalový obchod Cheb.
Už teď se nám v hlavě rýsuje PechaKucha Night Sokolov vol. 2, nové místo, noví mluvčí, takže buďte bdělí a sledujte socky. Rovněž budeme rádi za zpětnou vazbu i případné návrhy na další ročníky.
#zijemepecou #sokolovzijepecou

Prezentující

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.